Led Lenser H14R.2

Led Lenser H14R.2

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

LED Lenser H14R.2 je aktuálne najvýkonnejšie čelové svietidlo, ktoré ohromí impozantným výkonom 850 lumenov a dosvitom až 300 metrov !!! Luxus, ktorý ste si mohli zatiaľ dopriať iba s podstatne väčšími klasickými svetlami LED Lenser.

118,25 €

Dostupnosť: Skladom

Čelovka H14 bola doteraz najvýkonnejším modelom, ale ak je Vám 220 lumenov výkonu málo, máme tu jej nástupcu:

Samozrejmosťou sú všetky prednosti ako u modelu H14.2 ako zvýšená odolnosť a prepracovanejšia ergonómia pre pohodlnejšie nosenie. Novo má dva spínače pre prirodzenejšie ovládanie programovateľných svetelných funkcií. Spínačom u reflektora ovládate naprogramované funkcie "Boost / Power / Eco / Strobo". Otočným spínačom na batériovom boxe regulujete intenzitu svetla a programujete cykly svietenie, navyše je vybavený 1W LED diódou pre červenú signalizáciu. Ďaľšou "vychytávkou" je transportný zámok - 8 sekúnd podržíte spínač a čelovka sa vám zablokuje proti nechcenému zapnutiu. Ak sa Vám po ceste vybije akumulátor a nie je možné ho dobiť cez USB konektor z notebooku, v aute alebo zo siete, batériový box je konštruovaný aj na 4x AA alebo 4x CR123 alkalické batérie, ktorými je možné dobíjací akumulátor kompletne nahradiť. Tento model rozhodne predčí všetky prednosti čelovky LED LENSER H7.2 - nášho najpredávanejšieho modelu. Variabilita modelu je zachovaná - naďalej si môžete jednoducho odpojiť z čelového pásku buď reflektor a posvietiť si prostredníctvom predlžovacieho kábla aj do ťažšie prístupných miest a alebo z pásku odpojíte batériový zásobník, ktorý je možné nosiť na opasku, v bunde a alebo v cyklobrašni.

Nová čelovka H14R.2 má vyšší výkon, ochranu proti vode IPX 4, nový ergonomicky tvarovaný batériový box s polyuretánovým poťahom pre ďaleko pohodlnejšie nosenie a upravenú hlavu reflektora, ktorá umožňuje plynulé zaostrovanie. Inovácia sa dočkala aj optická šošovka, vďaka ktorej sa rozšíril svetelný kužeľ a pri plnom zaostrení navyše pridáva ešte druhý kužeľ okolo ostrého pre lepšiu viditeľnosť do strán. Vyklápacia mechanika bola vyprojektovaná pre ešte vyššiu odolnosť.

Táto stránka používa cookies. Viac info