O nás

o nas

Máme najširší výber živej nástrahy na Slovensku. Naše skladové jednotky sa snažíme stále rozširovať, nielen kapacitne, ale aj novými druhmi živej nástrahy.

Viac ako 80 % živej nástrahy je z nášho vlastného chovu. Ak nebudeme mať v ponuke niektoré z nástrah, musíte nám to prepáčiť, pretože nevieme urýchliť proces rozmnožovania.

Pri nákupe nad 60 € máte dopravu zdarma a pri nákupe nad 70 € si môžete vybrať darček z našej ponuky. 

Máme pre Vás pripravené aj odborné poradenstvo. Radi Vám poradíme a pomôžeme, nielen s výberom produktov, ale aj s akýmikoľvek otázkami ohľadom živej nástrahy a rybolovu. 

Vítame Vás na stránke www.zivanastraha.sk. Najčastejším problémom, ktorý sa objavoval na našich rybárskych výpravách, bol nedostatok živej nástrahy. Časom sme si založili vlastné chovné stanice, ktoré stále rozširujeme a to nielen kapacitne, ale aj novými druhmi živých nástrah. Na naších farmách pre Vás chováme niekoľko druhov bezstavovcov, červov a švábov. V roku 2018 môžete naše produkty videť už aj vo vaších kamenných predajnach. 

V našej ponuke nájdete túto nástrahu.

Dážďovká kalifornská

Dážďovká zemná (Rosniak-Nočňak)

Dážďovká zelená -  Dážďovká zelená je naša dážďovka zemná, ktorá sa chová v špeciálnom krmive, ktoré je bohaté na živiny a obsahuje aj farbivo. Dážďovka nie je zelená len z vonkajšej strany, ale vďaka konzumácii krmiva sa zozelená aj z vnútra a po napichnutí a nahodení do vody sa vytvára okolo nej zelený mrak.

Pijavica konská

Červ zoophoba morio

Červ potemník múčny

Kostný červ biely/mix

Šváb madagaskar

Živú nástrahu veľmi často využívajú aj chovatelia pre svojich domácich miláčikov (pre ježkov, vtákov, akvarijné rybičky, pavúky, hady) ale dokonca aj chovatelia pstruhov a iných rýb na ich konzumáciu. 

Táto stránka používa cookies. Viac info