Doprava a cenník

Doprava a cenník

Nakoľko sa v balíkoch posiela živá nástraha, tak preferujeme doručenie expres kuriérom do vlastných rúk. Cena poštovného jedného balíka je 5€ prostredníctvom UPC alebo Slovenskej pošty.

Najčastejšie otázky.

Expres kurierPrečo práve expres kuriér ? Sú aj lacnejšie spôsoby dopravy . V tom máte pravdu. Sú aj lacnejšie spôsoby dopravy ako expres kuriér. Párkrát sme to poslali aj ako bežný balík, ktorý k Vám dorazí do 2 dní. Tento druh zásielky nie je ideálne riešenie, hlavne v letnom období, keď sa teplota v aute môže vyšplhať až na 50 stupňov Celzia. Preto preferujeme prepravu expres kuriérom, kedy zásielka príde do druhého dňa k Vám.

NástrahaMám obavy, že moja nástraha neprežije transport. Báť sa nemusíte! Máme už za sebou niekoľko tisíc úspešne doručených objednávok. Vaše balíky posielame vždy v neskorších hodinách, aby nástraha necestovala za najväčšieho slnka, ale aby cestovala v noci, kedy je chlad a do druhého dňa do obedu ste ju mali doma. Do Vašich balíkov pridávame aj  fľašku s ľadom a polystyrén, aby nástraha bola pekne v  chlade :)

PlatbaAko sa dá u Vás platiť ? Platbu môžete uskutočniť troma spôsobmi: na dobierku, kde si prepravcovia účtujú 1€ za transakciu financií, alebo sú tu ešte 2 bezplatné spôsoby a to platba bankovým prevodom, čo je máličko zdĺhavé, alebo najideálnejšia voľba v dnešnej dobe je platba kartou.

Kreditná kartaPlatba kartou ? Je to bezpečné ? Áno, v dnešnej dobe platíme kartou už skoro všade. Platobné brány podliehajú najprísnejším pravidlám pre kontrolu zabezpečenia. Dnes už všetky platobné brány spĺňajú medzinárodné štandardy ako sú 3D Secure, PCI, DSS a podobne.

BalnéPlatím ešte aj za balné ? Nie, u nás za balné neplatíte. Nemusíte platiť ani za poštovné, stačí, ak u nás zakúpite za 60€ a poštovné máte zdarma.

Táto stránka používa cookies. Viac info